= = = = = =

CO SE DĚLO, DĚJE A BUDE DÍT

V sobotu 19.11. 2022 jsem navázaly na úspěšnou akci letních věnců a v prostorách IKEA jsme uspořádaly workshop výroby adventních věnců.

Na zámku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí proběhlo setkání partnerů Celostátní sítě pro venkov. Měli jsem tu čest zajišťovat servis a organizaci tohoto setkání. V dopoledních hodinách se probral uplynulý rok a plány na rok 2023. Pro účastníky byla zajištěna prohlídka místního zámku s výkladem.

Letošní workshop se neuskuteční na naší farmě, ale přijaly jsme pozvání od EKOHUBERT z.s. EKOHUBERT v Hukvaldském biskupském environmentálním resortu realizuje vzdělávací a volnočasové aktivity s přírodovědnou a environmentální tématikou.

3. záři na naší farmě proběhl první ročník akce Poznej svého farmáře. Moc by nás potěšilo, kdyby se z této akce stala tradice. Věříme, že všichni byli spokojeni a budeme se scházet pravidelně a také, že se rozrosteme co do počtu farmářů, tak i vás, návštěvníků.

Je tady doba adventu a my vám pomůžeme v předvánočním shonu s adventními věnci. Uvařte si kávu a v klidu si vyberte věneček, který se vám líbí, objednejte si ho a pak už stačí jen počkat než vám ho vyrobíme. V naší galerii si vyberete a tady si ho objednáte. Těší nás, že vám můžeme udělat radost.

Máme stánek

28.08.2022

Pěkných květin není nikdy dost. Kdykoli budete mít chuť si koupit kytičku, nemusíte nikam do obchodu. Stačí, když si zajedete do Staré Vsi nad Ondřejnici k prodejně Hruška, stojí tady dřevěná skříň plná čerstvých zahradních květin. To je náš nový samoobslužný květinový stánek.