Běžící text s JavaScriptem

Vítejte na stránce FARMA VE VSI

CO SE DĚLO, DĚJE A BUDE DÍT

Na zámku ve Staré Vsi nad Ondřejnicí proběhlo setkání partnerů Celostátní sítě pro venkov. Měli jsem tu čest zajišťovat servis a organizaci tohoto setkání. V dopoledních hodinách se probral uplynulý rok a plány na rok 2023. Pro účastníky byla zajištěna prohlídka místního zámku s výkladem.

Letošní workshop se neuskuteční na naší farmě, ale přijaly jsme pozvání od EKOHUBERT z.s. EKOHUBERT v Hukvaldském biskupském environmentálním resortu realizuje vzdělávací a volnočasové aktivity s přírodovědnou a environmentální tématikou.

3. záři na naší farmě proběhl první ročník akce Poznej svého farmáře. Moc by nás potěšilo, kdyby se z této akce stala tradice. Věříme, že všichni byli spokojeni a budeme se scházet pravidelně a také, že se rozrosteme co do počtu farmářů, tak i vás, návštěvníků.

Je tady doba adventu a my vám pomůžeme v předvánočním shonu s adventními věnci. Uvařte si kávu a v klidu si vyberte věneček, který se vám líbí, objednejte si ho a pak už stačí jen počkat než vám ho vyrobíme. V naší galerii si vyberete a tady si ho objednáte. Těší nás, že vám můžeme udělat radost.

Máme stánek

28.08.2022

Pěkných květin není nikdy dost. Kdykoli budete mít chuť si koupit kytičku, nemusíte nikam do obchodu. Stačí, když si zajedete do Staré Vsi nad Ondřejnici k prodejně Hruška, stojí tady dřevěná skříň plná čerstvých zahradních květin. To je náš nový samoobslužný květinový stánek.

Včera nás přijeli navštívit klienti domova sv. Václava.
Přijeli se kouknout a podpořit nás. Během návštěvy zkontrolovali fazole, neboť už se těší na loupání, u kterého si mohou společně popovídat.